HAKKIMIZDA

 
2007 Yılından itibaren Milli Gemi (MILGEM) Projesi ile başlayan Savunma Sanayii faaliyetlerimiz, Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan yerleşkemizde Tekno-Stop markalı titreşim ve darbe sönümlendirici (TDS) ürünlerin geliştirilmesi, tedariği ve gerekli mühendislik hizmetlerinin sağlanması üzerine devam etmektedir.

 

Tekno-Stop olarak, sualtı & suüstü muharip ve/veya ticari gemi projeleri yanısıra, kara tip askeri araçlar, demiryolu uygulamaları ve havacılık sektöründe birçok ileri mühendislik gerektiren projede yer alınmıştır.

 

Bu kapsamda kauçuk-metal ve tel-halat tip TDS’leri içeren ürün ailesi oluşturulmuştur. Müşterimizden gelen talepler doğrultusunda, tecrübeli mühendislik kadromuz ve sahip olduğumuz yazılımlar ile TDS seçim ve analizi yapılarak teknik destek hizmeti de verilmektedir. Bunun yanında proje bazlı ürün geliştirme kabiliyetimiz sayesinde iş ortaklarımıza özel çözümler sunabilmekteyiz.

 

Tekno-Stop’u rakiplerinden ayıran en önemli özellik, ihtisas konusu ürünlerde tasarım ortağı olma kapasitesi ve imkanlarıdır. Yalnızca ürünümüz değil, ürünümüzün kullanım alan ve koşullarına dair bilgi birikimine sahip uzman mühendisleri ile Tekno-Stop; geçmişte olduğu gibi gelecekte de birçok projede müşterilerinin yanındadır.